Akce pro děti

Family Day se Sluníčkem a Mateřídouškou v CPP

Family Day se Sluníčkem a Mateřídouškou v CPP

Pupík a Líza, populární postavičky časopisu Sluníčko, zvaly prostřednictvím rádia Impuls, billboardů, letáků a inzerce děti i jejich rodiče na sportovně-zábavné rodinné odpoledne v projektu Central Park Praha, které i letos organizovala agentura Stratex Communication. Kromě hlavních hrdinů populárního kresleného časopisu Sluníčko vydavatelství Mladá fronta čekal na návštěvníky bohatý doprovodný program plný zábavy, soutěží, her i občerstvení. 

celý článek
Sportovně zábavný den se Sluníčkem a Mateřídouškou v CPP

Sportovně zábavný den se Sluníčkem a Mateřídouškou v CPP

Pupík a Líza, populární postavičky časopisu Sluníčko zvou děti i jejich rodiče na sportovně-zábavné rodinné odpoledne v projektu Central Park Praha, které i letos organizuje agentura Stratex Communication. Kromě hlavních hrdinů populárního kresleného časopisu Sluníčko vydavatelství Mladá fronta čeká na návštěvníky bohatý doprovodný program plný zábavy, soutěží, her i občerstvení. 

 

 

celý článek
VÍCE NEŽ PĚT SET LIDÍ PŘILÁKALY POSTAVIČKY ČTYŘLÍSTKU DO
CENTRALPARKU PRAHA

VÍCE NEŽ PĚT SET LIDÍ PŘILÁKALY POSTAVIČKY ČTYŘLÍSTKU DO CENTRALPARKU PRAHA

Myšpulín, Fifinka, Bobík a Pinďa byli hlavními taháky rodinného odpoledne, které se konalo v sobotu v našem projektu Central Park Praha. Kromě hrdinů populárního kresleného časopisu však čekal na návštěvníky, kterých přišlo přes pět set, bohatý doprovodný program plný soutěží, her, golfu, módy i občerstvení. 

celý článek
Golfová móda KAMILY VODOCHODSKÉ v Central Park Praha

Golfová móda KAMILY VODOCHODSKÉ v Central Park Praha

U příležitosti konání rodinného odpoledne se Čtyřlístkem v parku reziden­čního komplexu Central Park Praha, které proběhne 8.9.2012, budete mít možnost shlédnout módní golfovou přehlídku KAMILY VODOCHODSKÉ  a seznámit se s nejnovějšími golfovými trendy, které ocení nejen zkušení golfisté,  ale jistě také ti, kteří s golfem teprve seznamují. Hravá golfová kolekce návrhářky KAMILY VODOCHODSKÉ je určena pro náročné ženy a muže, kteří kladou důraz na eleganci, kvalitní zpracování a špičkové materiály. Jedná se o ucelené řady, vzorově a barevně vyladěné podle aktuálních módních trendů.

celý článek
Čtyřlístek v Central Parku Praha!

Čtyřlístek v Central Parku Praha!

8.9.2012 od 12 hodin v Central Parku Praha Čtyřlístek pro děti a rodiče!

Můžete se těšit na odpoledne plné zábavy a sportu, určené nejen pro děti, ale i jejich rodiče. Setkat se tu můžete s oživlými postavičkami Čtyřlístku – Bobíkem, Fifinkou, Pinďou a Myšpulínem.

 

 

 

celý článek
Předchozí Další
Golfový magazín Eagle
Knauf - generální partner