O nás

 
Golf Adventures je platforma zaměřená na golf a golfové dění.
Jedná se o společný projekt BCD Travel Czech Republic a marketingové společnosti Stra­tex Communication. Jejím cílem je aktivně se podílet na rozvoji golfu v České republice a otevřít bránu do světa golfu širší veřejnosti.
Platforma vznikla v roce 2010 na základě tří společností – Telefónica Czech Republic, BCD Travel Czech Republic a Stratex Communication. V roce 2013 však došlo k odpojení titulárního partnera Telefónica a platforma nyní vystupuje dál pod názvem Golf Adventures.

Proč golf?

Golf kromě samotného sportovního prožitku přináší i bohaté společenské aktivity a kontakt s přírodou. Vnímáme ho jako sport pro každého, jako sport, který lidem umožňuje sdílet společné zážitky bez ohledu na věk, pohlaví či sociální status. Ve světě už golf dávno není brán jako sport pro společenskou smetánku a my bychom rádi dosáhli podobného posunu v myšlení i u nás.
Golf posiluje vztahy a komunikaci mezi lidmi, rozvíjí smysl pro fair play, učí otevřenosti a podporuje ohleduplný přístup k přírodě. Domníváme se, že tyto hodnoty jsou společensky důležité, sami je vyznáváme, a proto jsme si vybrali golf.

Turnaje 2013

V sérii Partner´s Tour sehrajeme celkem tři turnaje po celé ČR, které budou věnované komerčním, mediálním a zahraničním partnerům platformy Golf Adventures. Hlavní partneři mají možnost nominovat své klienty. Série Powered by  čítá celkem čtyři turnaje, kdy tři z nich budou pod záštitou generálního partnera celé Tour GA Knauf a čtvrtý turnaj bude pod taktovkou Dimension Data. I do této série nominují naši partneři své klienty a strategické zákazníky. 
 
 
Květen:
15.5.
Golf Park Plzeň – Dýšina
29.5.
Golf Mladá Boleslav – Powered by Dimension Data
 
Červen:
13.6.
Nová Amerika Golf Resort – Powered by KNAUF
26.6.
Golf Club Mladé Buky
 
Září:
11.9. Ypsilon Golf Resort Liberec
13.9. Golf Resort Karlovy Vary
20.9. Golf Mladá Boleslav
 

Budeme potěšeni, když budete sdílet nejen naše nadšení pro hru, ale i pro kulturu a hodnoty, jež k zelenému sportu neodmyslitelně pat­ří.

Užijte si hru, vše ostatní je na nás!
 
Golf Adventures patří mezi členy:
 

IAGTO IATA

Knauf - generální partner