Závěrečný turnaj na Cihelnách

Závěrečný turnaj na Cihelnách

Závěrečný turnaj Knauf Golf Adventure Tour 2015 se uskutečnil na krásném hřišti Golf & Spa Resort Cihelny nedaleko Karlových Varů. Oproti loňskému roku hráče přivítala nová klubovna s hotelem a velikým zázemím se spa. Vzhledem k tomu, že turnaj se odehrával 2. října, kdy v tomto období panovalo poněkud chladnější počasí, plánovaný start v 10 hodin byl kvůli námraze na fairwayích a greenech odložen na 11 hodinu, což většina hráčů, ale i pořadatel, ve finále ocenili. V půl 11 totiž vysvitlo sluníčko a  tak bylo možné vyrazit.  Přesto byly ztížené podmínky na výsledcích znát – z celkového počtu 79 hráčů pouze 2 zlepšovali svůj hcp . O to více cenným je výsledek pana Marka Peťury – hosta generálního partnera společnosti Knauf, vítěze kategorie 18,1–36, který si z hřiště krom jistě nezapomenutelného zážitku odnesl nádherných 46 stablefordových bodů a ve své kategorii bezkonkurenčně zvítězil.  

Během hry čekalo na hráče krom klasických vložených soutěží – Nearest to the PIN, longest drive, super nearest to the pin a „fangle ted, dárky ted“ i degustace vín a koňaků  a na degustační jamce číslo 17 sponzorovanou Chateau St. Havel mohli všichni okusit nabídku jejich šefkuchaře – jelení hřbet s brusinkami, krevety ,  výběr rozličných  dezertů.

V klubovně pak na hráče čekal raut a slavnostní vyhlášení posledního turnaje, poděkování partnerům Knauf Golf Adventure Tour 2015 a volná zábava podkreslená jazzovou skupinou.

Rádi bychom poděkovali všem účastníkům a partnerům letošní Tour a vyjádřili přání, že se v květnu 2016 opět na greenech českých golfových hřišť opět sejdeme.

 

Výherci turnaje z 2.10.2015 v Golf & Spa Resort Cihelny 


Vložené soutěže:

Longest drive: Kateřina Ksandrová, Petr Hrabal

Nearest to Pin:Uhrová Iveta, Lubomír Cholt

Super Nearest to Pin:Jaroslav Urban

 

Kategorie HCP 0 – 18

1. Pavel Přeček (37 b.)

2. Milan Roztočil (35 b.)

3. Martin Hájek (35 b.)

 

Kategorie HCP 18,1 – 36

1. Marek Peťura (46 b.)

2. Martin Hofman (34 b.)

3. František Příkaský (34 b.)

 

Kategorie HCP 37– 54

1. Stanislava Pánová(32 b.)

2. Petr Ryneš (29 b.)

3. Tereza Bisová (19 b.)

Vytisknout

Knauf - generální partner