Turnaje Knauf Golf Adventures začaly v prosluněné Mladé Boleslavi

Prvnímu letošnímu turnaji série Knauf Golf Adventures opravdu přálo počasí. A každý milovník golfu jistě ví, že to je pro hezký požitek ze hry a solidní sportovní výkon základ úspěchu. V Golf Mladá Boleslav panovala po celý den skvělá golfová nálada.

Stejně jako minulý rok, tak i letos jsme zahájili sezónu 15. května v Mladé Boleslavi. Areál u Mladé Boleslavi je u golfistů velice oblíbený díky dobré dostupnosti z Prahy a službám, které resort nabízí. Nejpros­lulejší je jeho pětiparová jamka číslo 15 s délkou 652 metrů.

Pro hráče byly během turnaje připraveny tři vložené soutěže a degustační stánek. Na jamce č. 12 byla vypsána vložená soutěž „nearest to pin“. Tu vyhráli Jana Krňanská a Jan Čížek. Ten se také neoficiálně stal nejúspěšnějším hráčem turnaje, jelikož vyhrál také vloženou soutěž „longest drive“ a se svými 44 body se umístil na druhém místě v kategorii 0 – 18 HCP. Longest drive v ženské kategorii vyhrála Ivana Kaucká. Speciální soutěž „super nearest to pin“ tentokrát nikdo nezískal. U jamky 9 na hráče čekala zastávka u degustačního stánku, kde mohli ochutnat výborná vína a grilované tortilly a panini.

Ze hřiště se první hráči vrátili už před 15 hodinu – i přes to, že start byl kvůli úpravě hřiště o 30 minut odložen. O to více si mohli užít příjemný jazzový doprovod v klubovně a bohatý raut. Jak už ale bývá zvykem, výsledky byly spočítány rychle, a tak moderátorka Štěpánka Duchková společně s Davidem Majlingem, Zbyňkem Olmerem a Janem Hruškou po krátké době mohli poblahopřát výhercům a předat jim krásné a zasloužené ceny.