Tradiční zářijový turnaj v Olšových Vratech

V Karlových Varech se už tradičně první pátek v září uskutečnil další turnaj série Knauf Golf Adventures. Kvalitní hřiště, uvolněná přátelská atmosféra a dobré jídlo a servis přilákaly přes sto golfistů.

Tradiční zářijový turnaj v Olšových Vratech

Ranní mlha naznačovala chladné podzimní počasí, ta se však rozpustila a nás čekal krásný slunečný den. První hráči přijížděli už od půl osmé, aby mohli v klidu posnídat, rozcvičit se na driving range a mimo to v přátelském kolektivu ochutnat francouzský koňak. Degustaci zajišťovala sympatická Věrka Denková, díky které málo který golfista ochutnávce odolal. Od 10 hodin, kdy se po hřišti rozlehl výstřel, až do konce turnaje hráči zdatně bojovali o vítězství na dobře upraveném a suchem nepoznamenaném hřišti. Letní počasí a degustační jamky navíc zajistily dobrou náladu i těm, kterým se ten den zrovna moc nedařilo. Každý golfista jistě ocenil také speciální pojízdný stánek partnera alkohol.cz, který zajistil rozvoz svěžích alkoholických nápojů.

Platforma Knauf Golf Adventures se v rámci tohoto turnaje stala patronem obecně prospěšné společnosti Pomocné tlapky a od rána vybírala dobrovolné příspěvky na asistenční psy. Aby si každý dokázal představit, co takový pes musí umět a v čem je prospěšný lidem s hendikepem, přijeli po turnaji cvičitelé předvést výcvik. Celkem se od hráčů a především od společnosti Knauf vybral finanční příspěvek ve výši 15 000 Kč. Všem dárcům upřímně děkujeme!

Turnaj byl výjimečný i vloženou soutěží Super Nearest to Pin, v níž se soutěžilo o velice atraktivní cenu, kterou poskytla cestovní kancelář Golfové cesty. Pan Miloň Mlčák vyhrál golfový pobyt pro dvě osoby, zahrnující pět nocí v 5* hotelu Thracian Cliffs v Bulharsku se snídaní a dvě green fee. Novinkou pak byla soutěž partnera DárkyTeď.cz „Fangle teď, dárky teď“, ve které se hrálo o zásah fangle umístěné v jamce. 

 

Výherci turnaje


Vložené soutěže:

Longest drive: Jana Ježková, Jan Kucián

Nearest to Pin:Zbyněk Olmer

Super Nearest to Pin:Miloň Mlčák

Fangle teď, dárky teď: Karel Lakomý

 

Kategorie HCP 0 – 18

1. Michael Sobol (39 b.)

2. Miloň Mlčák (37 b.)

3. Bronislav Bůšek (35 b.)

 

Kategorie HCP 18,1 – 36

1. Karel Mařík jun. (53 b.)

2. Roman Jamečný (48 b.)

3. Jaromír Bureš (44 b.)

 

Kategorie HCP 37– 54

1. Roman Velikovský(46 b.)

2. Radim Pospíšil (45 b.)

3. Jana Ježková (35 b.)

Vytisknout

Knauf - generální partner