Olšova Vrata Karlovy Vary

Po dvou měsících prázdnin se uskutečnil další turnaj ze série Knauf Golf Adventures. Kva­litní hřiště, uvolněná atmosféra, dobré jídlo a hra o zajímavé ceny musí lákat každého golfistu. Dalším podnikem byl turnaj v oblíbených Karlových Varech na hřišti Olšova vrata.

Olšova Vrata Karlovy Vary

Že jsou turnaje Knauf Golf Adventures oblíbené dokazuje fakt, že 27 flightů bylo téměř zaplněných. První hráči najížděli už o půl osmé, aby mohli v klidu posnídat, rozcvičit se na driving range a na kuráž si dát vynikající francouzský koňak. Od 10 hodiny, kdy se po hřišti rozlehl výstřel, až do konce turnaje hráči zdatně bojovali o vítězství na dobře upraveném hřišti. Letní počasí a degustační jamky však zajistili dobrou náladu i těm, kterým se ten den nedařilo.

Platforma Knauf Golf Adventures se stala partnerem Nadace Hanuše Golfscheidera pro český golf s cílem rozšiřovat tento sport a podpořit tak ty, kteří mají talent, ale nemají dostatek prostředků, aby se mu mohli tomuto sportu věnovat. Pro hráče jsme si proto připravili novou vloženou soutěž „Charity Skins Trophy“, které se zúčastnilo krásných 65 % hráčů a vybralo se necelých 13 500 Kč, které poputují na nákup golfového dětského vybavení.

 

Výherci

Longest Drive: Viktorie Handrychová, Miloslav Novotný ml.

Nearest to Pin: Rybínová Ivana, Ladislav Vostárek

Super Nearest to Pin: Roman Panc

Charity Skins Trophy: Dagmar Horáková, Vítězslav Dvorský

Soutěž Garmin „Došlápni si pro to“: Vítězslav Dvorský

Kategorie 0–18

1. Bartoň Petr (39 b.)

2. Halamka Pavel (37 b.)

3. Přeček Pavel (37 b.)

Kategorie 18,1–36

1. Urban Jaroslav (46 b.)

2. Vidic Marko (44 b.)

3. Milatová Marie (43 b.)

Kategorie 37–54

1. Lešundák František (39 b.)

2. Ježdíková Dana (35 b.)

3. Pánová Stanislava (31 b.)

Vytisknout

Knauf - generální partner