Golf Resort Karlovy Vary

Již to nepotrvá dlouho a brzy odstartujeme druhou část letošní golfové tour Knauf Golf Adventures 2014. Tentokrát se sejdeme na hřišti Golf Resort Karlovy Vary. Mezi hráči je dobře známé a oblíbené, přesto dovolte pár informací o resortu.

Golf Resort Karlovy Vary

Původní golfový klub spolu s devítijamkovým hřištěm byl založen roku 1904. Nynější 18jamkové mistrovské hřiště bylo postaveno v roce 1933 pařížským architektem C. Noskowskim. Tento areál v překrásném prostředí Krušných hor je jedním z nejstarších a nejhezčích ve střední Evropě. Nachází se pouhých 120 km od Prahy a 5 km od centra Karlových Varů. Patří mezi tradiční parkové hřiště, kde jsou jednotlivé jamky odděleny vzrostlými stromy. Díky tomu patří Karlovy Vary k renomovaným hřištím, jenž svojí kvalitou a službami uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. 

Společně s golfovou hrou je zde nabízen kvalitní servis zahrnující golf shop, driving range s možnou výukou golfu, zapůjčení kompletní golfové výbavy a buggy s GPS navigací.

V luxusní klubovně nabízí občerstvení a relaxaci. V těchto prostorách se nachází také restaurace, bar, odpočinkový klub, golfový shop, kosmetický salón a PUPP Relax Centrum nabízející horkou páru, vířivou vanu a masáže. V prvním patře klubovny můžete nalézt nově vystavěný luxusní apartmán s výhledem na golfové hřiště. Vše je dokresleno prostornou terasou s nádherným výhledem na jamku č. 18. 

Gastronomický servis je zabezpečován společností Grandhotel Pupp, která současně nabízí možnost ubytování v 5-ti hvězdičkovém hotelu s 300-letou tradicí.

Raritou Golf Resortu Karlovy Vary je výskyt ohroženého Sysla obecného, který je maskotem hřiště. Jedná se o nejzápadnější teritorium tohoto druhu v Evropě. Dejte si tedy při hře pozor, aby jste netrefili Sysla :)

 

Údaje o golfovém hřišti

Délka                                       6.167 m

PAR                                         72

Terén                                       členitý

Sezóna                                     duben-říjen

Provozní doba                          8.00 – 20.00

 

Kontaktní údaje

Golf ResortKarlovy Vary a.s.

Pražská 219, Karlovy Vary

tel.: +420 353 331 001

e-mail: recepce@golfresort.cz

www.golfresort.cz

Vytisknout

Knauf - generální partner