19. 6. od 13 hodin v areálu Golf Hostivař Čtyřlístek na golfu pro děti a rodiče!

19. 6. od 13 hodin v areálu Golf Hostivař Čtyřlístek na golfu pro děti a rodiče!
Nenechte si ujít odpoledne plné zábavy a sportu společně s neohroženou partou Čtyřlístku. Naši hrdinové kultovního časopisu jsou opět zde, aby Vás provázeli dalším ročníkem Čtyřlístku na golfu. Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín jsou připraveni dělat společnost nejen dětem, ale i dospělým. Máte jedinečnou příležitost získat společné foto s Vašimi oblíbenými hrdiny z dětských let...


Kromě golfových disciplín, které si tu mohou děti vyzkoušet společně s rodiči jsme pro Vás přichystali celkem 18 sportovních disciplín a soutěží - zejména v produkci Fitness Clubu Olgy Šípkové ( fotbalová vlna,lanový svět, kriket, first bike, hula hop, kdo zdolá draka, balancujeme na bosu a mnoho dalších), golfové disciplíny (střelba na terč, puttovací slalom), kličkovaná, hledání pokladu Guardys nebo také kreativní disciplínu výtvarná stanice od FlowerGarten a nebudou chybět ani další zajímavé atrakce.

Děti mohou vyhrát stejně jako v minulém roce mnoho zajímavých cen. Občerstvit se můžete v areálu hřiště, kde kromě restaurace budou i stánky s různými dobrotami jako je zapečené Panini z Crocodille. Ti z vás, kteří rádi za golfem cestují, by určitě neměli vynechat prezentační stánek od O2 Golf Adventures, kde můžete načerpat inspiraci, kam vyrazit za golfem do zahraničí. Dále se také můžete poradit s odborníky na sluneční a dioptrické brýle značky Omega Optix. Provázet Vás bude tentokrát moderátorská dvojice Vlasta Korec a Štěpánka Duchková. Nebude chybět ani samotný tvůrce Čtyřlístku pan Jaroslav Němeček.


listek002

Doporučujeme využít MHD z důvodu omezeného parkování v areálu.
 

Vstupenky lze zakoupit přímo na místě v den konání akce!

Dospělí : 150,-Kč

Junior: 90,-Kč

Děti do výšky 120 cm : zdarma

cto2 

Vytisknout

Knauf - generální partner